Issuu

by Anka on 12 kwietnia 2014, no comments

Znacie ISSUU ? To miejsce w sieci do publikowania wszelakich treści w formie książki/magazynu. Do tej pory zdarzało mi się tam bywać od czasu do czasu. Nigdy jednak nie przyjrzałam się temu miejscu bliżej. A warto, bowiem znaleźć tam można prawdziwe perełki :) I właśnie moje odkryte skarby chciałam dzisiaj Wam pokazać. Bo czy jest coś lepszego od kubka gorącej herbaty lub filiżanki kawy i zanurzeniu się w takiej lekturze?

issuu2

Warunek jest jeden – magazyn musi być piękny. To jest pierwsze kryterium jakim kieruję się przy wyborze tej formy. Oczywiście wolę wydania papierowe, wtedy nawet rodzaj gramatury ma dla mnie ogromne znaczenie. Nic na to nie poradzę, w tej kwestii jestem totalnym wzrokowcem. Mogą znajdować się w nim nawet same zdjęcia, ale to muszą być piękne kadry. To wystarczy żeby mnie uwieść ;) Oczywiście doskonałym połączeniem jest piękna oprawa graficzna i interesująca treść. Do tej pory trafiłam na kilka takich tytułów. Zresztą większość z nich to klasyki gatunku ;) O drukowanych magazynach opowiem jednak innym razem. Dzisiaj zachęcam mocno do zapoznania się z tym co za darmo oferuje nam ISSUU.

……………………………………………………………………………….

t.e.l.l. – mój absolutny lifestylowy faworyt. Magazyn opisuje codzienne życie toczące się w Nowej Anglii. Perfekcja w każdym calu. Projekty okładek, genialne fotografie, specyficzny efekt ziarnistości… Mam wręcz wrażenie, że mogę go dotknąć . Uwielbiam i z niecierpliwością wyczekuję tegorocznej wiosennej edycji. Póki co napawam się widokiem numerów, które wyszły do tej pory ;)

SPRING PLATE – kwartalnik tworzony przez ludzi z pasją. Piękne zdjęcia, wywiady, felietony, opisy wielu ciekawych miejsc. Poprzednie numery dostępne są pod tym linkiem.

GREEN CANOE rówież ukazuje się cztery razy w roku. Mnie osobiście najbardziej odpowiada właśnie ta, zgodna z porami roku częstotliwość. Magazyn o kreatywnym życiu, pięknych wnętrzach i urokach dnia codziennego. Wszystkie numery jakie ukazały się do tej pory można znaleźć tutaj.

91 Magazine – styl vintage, wnętrza, rękodzieło. To wszystko znaleźć można na kartach tego uroczego magazynu. W archiwum znajdą się również inne numery.

Ostatnim znaleziskiem jest Bliss Magazine Portugal w którym również znajdzie się trochę staroci pokazanych na wyjątkowo pięknie zdobionych kartach. Poprzednie wydania znajdują się w tym miejscu.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak… życzyć wszystkim pięknego, udanego weekendu :)
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *