Wszystko kwitnie

by Anka on 16 maja 2016, no comments

Maj jest bez wątpienia jednym z najbardziej zachwycających miesięcy – wszystko dookoła kwitnie, w powietrzu unosi się długo wyczekiwany zapach wiosny. W tym roku postanowiłam bacznie obserwować naturę i uwiecznić w końcu ten piękny proces.  Do tej pory zazwyczaj zabierałam się do tego zbyt późno i zanim zdążyłam chwycić za aparat, kwiaty zdążyły już opaść. Z wielką radością więc stwierdzam, że plan się powiódł i już w połowie miesiąca udało mi się uzbierać sporo ciekawych kadrów :)

1

A wszystko zaczęło się od… wyjazdu w Tatry o którym pisałam w poprzednim poście. To krokusy właśnie miały być gwiazdą inicjującą otwarcie sezonu po tytułem: „polowanie na kwiaty” :) Co prawda pogoda była kiepska i nie miałam okazji zobaczyć ich w pełnej krasie ale nawet mokre i zziębnięte prezentowały się niezwykle uroczo.

2

A później ruszyła… lawina. Oczywiście nie śnieżna, a lawina piękna. Jabłonie, wiśnie, bzy pachnące… Nowe obiekty pojawiały się każdego dnia, a aparat ledwo nadążał z zapisywaniem zdjęć na karcie :)

3

5

67cPo raz kolejny przekonałam się, jak niesamowita potrafi być przyroda. Trzeba tylko znaleźć chwilę by przystanąć i podziwiać cuda jakie od wieków tworzy ta niezwykła, zadziwiająca siła.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *