Niespiesznie

by Anka on 20 grudnia 2015, no comments

Niespiesznie1

Dzisiejszy dzień to chwila oddechu. To czas w którym nie ma miejsca na pośpiech, czas który pozwoli mi podładować nieco baterie. Wkładam do odtwarzacza świąteczną płytę, biorę do ręki Vakre i wcinam orzechy :) A potem… potem oczywiście piekę pierniczki. I nawet psom udziela się ta atmosfera – tylko nosy wystają im spod koca.

Niespiesznie2

Zanim jednak je zobaczycie słodkości – co nie jest takie proste kiedy słońce zachodzi prawie w południe ;) – pochwalę się wypiekami mikołajkowymi. Jak co roku przyrządziłam imbirowe ciacha z tego przepisu. Do słodkich mini paczek dorzuciłam obdarowanym tym razem pyszną herbatkę. Oczywiście moje dwie pomagaczki jak zwykle aktywnie uczestniczyły w sesji zdjęciowej :)

Niespiesznie3

Niespiesznie4

Niespiesznie5

Niespiesznie6

Nie udało mi się zrobić wszystkiego, co sobie zaplanowałam na dzisiejszy wieczór ale to tak naprawdę nie jest istotne. Najważniejsze jest to jak udało mi się spędzić ten cudowny czas.

Niespiesznie7

Pomyślałam sobie również, że w związku z moją rzadką obecnością na blogu ( co będę chciała niedługo zmienić ) urządzę tutaj taki świąteczny tydzień. Jeżeli macie ochotę zobaczyć jak wyglądają nasze przygotowania oraz czas spędzony w tym magicznym okresie to zapraszam jutro, pojutrze… i tak codziennie do soboty :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *